“Jeśli naprawdę jesteś do czegoś przekonany, powiedz to. Pokaż swoje prawdziwe oblicze. Poczuj to, o czym mówisz.” Fritz Perls

O MNIE

terapia gestalt Mokotów

O MNIE

          Nazywam się Tomasz Desput i jestem terapeutą Gestalt. Pomagam osobom przeżywającym emocjonalne trudności, potrzebującym wsparcia na życiowych zakrętach i w sytuacjach kryzysowych. Jestem głęboko przekonany, że natura człowieka jest z gruntu dobra i nie należy jej tłumić, lecz stymulować i rozwijać. Człowiek naturalnie dąży do tego, by jak najlepiej wykorzystać swoje możliwości w okolicznościach, w jakich przyszło mu żyć. Każdy powinien być w pełni świadomy swoich potrzeb i umieć działać tak, aby je zaspokoić. Powinien umieć wejść w otoczenie ze wszystkimi swoimi umiejętnościami, tak aby uzyskać to, czego potrzebuje. 
           Ukończyłem 4letnie Szkolenie w Centrum Counsellingu Gestalt w Krakowie, współpracującym z Instytutami Gestalt we Florencji oraz Gestalt BodyWork w Cagliari. Mam za sobą proces terapii własnej jako jeden z podstawowych warunków do zawodowego pomagania innym. W celu zachowania należytych standardów pracy, regularnie korzystam z superwizji. Prowadzę terapię indywidualną. Pracuję także z ludźmi biznesu w obszarze do którego nie sięga już pomoc mentora czy coacha. 
           Moje prywatne zainteresowania to joga oraz wegetarianizm.


4letnie Szkolenie w Centrum Counsellingu Gestalt


271 godzin własnej terapii


Regularna superwizja


Doświadczenie


Copyright (c)2018, Miasto ludzi Tomasz Desput


Miasto ludzi
$-$$$
Nr. tel.: 518-143-954
Białostocka 9/18
Warszawa, Praga, Mokotów, 00-019